Gyopáros látképe
I L O V S Z K Y ..Á R P Á D
tanár oldala
földrajz- informatika- testnevelés
TheaterOnline, amit a színházról tudni kell Az oldal fő támogatója
Az oldalon található képeket szerzői jog védi
A Föld a világűrből
NYITÓOLDAL MUNKÁIMBÓL 3-AS ÚJSÁG 100 ÉV DIÁKSZEMMEL ZENEILAP ARCHÍVUM
100 ÉVES A VÖRÖSMARTY MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA
PROGRAMOK
DIÁKHETEK NYITÓ
ISKOLÁNK TÖRTÉNETE
TANTESTÜLET
HÍREINK
N É V A D Ó
www.vmoh.hu
3. sz. Általános Iskola  100 éves lesz
Sporteredmények időrendben
3-AS ÚJSÁG
 
Gyopáros este
Gyopáros
Lakóhelyem környezetvédelmi problémái
DIÁKHETEK PROGRAMJA
2002. október 7-21.Tervezett program
Október 7. hétfő
1030-1100 fúvósok
1100-1105 Megnyitó: Molnár Magdolna, Bertalan Ildikó
Alsó tagozat
Tanítás az első 3 órában
1100-1230 ebéd
1330-ra érkezés Gyopárosra
Felelősök:
Színháború: Selmeczi Edit
Számháború: Tornyi-Molnárné Budácsik Anita
1400 akadályverseny
Felelős: Olajosné Farkas Ágnes
Rossz idő esetén az iskolában Ki mit tud? Felelős: Farkas Attiláné
Felső tagozat
Tanítás órarend szerint, ebéd 1245-től
Október 8. kedd
Alsó tagozat Tanítás órarend szerint
Ebéd 1100-1200, elsősök és másodikosok , 1300-tól 3-4. osztály
Felső tagozat Tanítás 1145-ig Ebéd 1200-1300
1330-1600 Évfolyambajnokság - sportvetélkedők
Felelős: Testnevelés munkaközösség
Rossz idő esetén: Sakk - Horváth Antal
Asztalitenisz - tetőtér, Ökrös Ferencné
Kosárlabda+döngető - tornaterem, Oláh Gizella és Ilovszky Árpád
(Részletes kidolgozás, felhívás később)
Felelős: Ökrös Ferencné
Október 9. szerda
Alsó tagozat Tanítás, 1100-1230 ebéd
1330 Évfolyamonkénti bemutatkozó műsorok
a Művelődési Központ színháztermében
Felelős: Justyákné Kiss Ágnes
Felső tagozat Tanítás órarend szerint Ebéd 1245-től
Az alsós bemutatkozás megtekintése
Felelős: Bertalan Ildikó
Október 10. csütörtök
Alsó tagozat Tanítás órarend szerint és ebéd, 1230-ig meg kell ebédelni!
Felső tagozat Tanítás 1045-ig
1100-1130 Fordított óra
Felelősök: Bertalan Ildikó, osztályfőnökök, szaktanárok.
1130-1150 Szünet
1150-1220 Fordított óra
1230-1400 Ebéd
1400-1530 Rajzverseny, Felelősök: rajzszakosok
1400-1430 Zenés aerobik (pályán vagy teremben) Felelős: Móroczné Csoh Anita
1430-1500 Szalontánc-bemutató
1500-1600 Karate bemutató és védekezési fogások megtanulása
Felelősök iskolavezetés (fogadás, meghívás)
Október 11. péntek
Tanítás 1045-ig Alsó és felső tagozat
1100-1130 Mazsorett bemutató
1130-1230 taekwon-do bemutató és tanulói próbálkozások
Felelős: iskolavezetés
1230-1400 Ebéd
1400-1600 Játszóház lehetősége mellékelve, Felelősök: osztályfőnökök
Október 14. hétfő
Alsó tagozat Tanítás órarend szerint, ebéd
Felső tagozat Tanítás 1045-ig
1100-1200 5-6. osztálynak Activity (tornaterem)
Felelősök: Bertalan Ildikó és Gyömrei Anita
7-8. osztálynak tanár-diák mérkőzés a pályán
Felelősök: testnevelés munkaközösség és osztályfőnökök, Oláh Gizella
1200-1300 7-8. osztályok Activity
Felelősök: Bertalan Ildikó és Gyömrei Anita
5-6. osztályok tanár-diák verseny, Felelős: Oláh Gizella
1300-1400 Ebéd
1400-1430 Tréfás nevelőtestületi bemutatkozás
Felelős: Farkas Attiláné
1430-1600 Szülő-diák vegyes csapatok vetélkedői
5-6. évfolyam 6 csapat, pálya
Felelős: Testnevelés munkaközösség, Ilovszky Árpád
7-8. évfolyam görkorcsolya és kerékpáros gyorsasági verseny a belső udvaron
7-8. évfolyam 6 csapat
(5-6. évfolyam egyéni ügyességi: görkorcsolya, kerékpár)
a belső udvaron
Felelős: Monostoriné Hrabovszky Éva
Október 15. kedd
Alsó tagozat Tanítás 1045-ig, 1100-1230-ig ebéd
1300-1400 Activity 3-4. évfolyam (tornaterem) Felelős: Zsigovics Tímea
1-2. évfolyam: ügyességi versenyek (udvar)
Felelős: Wittmann Emese és Selmeczi Edit
1400-1500 1-2. évfolyam: csomagolóparíron rajzverseny (tornaterem)
Felelős: Majzingerné, Bartáné
3-4. évfolyam: ügyességi verseny (udvar)
Felelős: Betkó Tamás
Felső tagozat Tanítás órarend szerint
Október 16. szerda
Alsó tagozat Tanítás órarend szerint
Ebéd 1100-1200-ig első és második osztályok
1345-től 3-4. osztályok
Felső tagozat Tanítás 1145-ig, Ebéd 1330-ig
1400-1600 Diák Gála - bemutatkozó műsorok (helye: Művelődési Központ színházterem)
Felelős: Bertalan Ildikó és az osztályfőnökök
Irodalmi színpad, Felelős: Móricz Józsefné
Október 17. csütörtök
Alsó tagozat Tanítás 1145-ig, Ebéd 1230-ig
1300-1400 Aszfaltrajz-verseny, Felelős: Csöntörné Szántó Zsuzsanna
Aerobic (tornaterem), Felelős: Móroczné Csoh Anita
Felső tagozat Tanítás órarend szerint
1400-1430 Tréfás nevelőtestületi bemutatkozás (tornaterem)
Felelős: Farkas Attiláné
1430-1600 Tanár-diák-szülő csapatverseny (udvar vagy terem)
Felelős: Tóth Magrit és Móroczné Csoh Anita
Október 18. péntek
Alsó tagozat Tanítás 1045-ig, Ebéd 1100-1230
Felső tagozat Tanítás 1245-ig, Ebéd 1245-1345
1400-1530

Kötélugrócsoport bemutatója, majd betanítás (udvar vagy terem)
Felelős: Bencsikné Kiss Edit

1530-1600 Táncház az alsósoknak
Felelős: Tornyi-Molnárné Budácsik Anita
1600-1630 Táncház a felsősöknek
Felelős: Tornyi-Molnárné Budácsik Anita
1500-1700 Testfestés - Felelős: Bánki Horváth Gabriella
1700-2000 DISCO (tornaterem) Felelős Bertalan Ildikó és a nem osztályfőnökök
Október 21. hétfő
Diákhetek értékelése - hangos Felelős: Iskolavezetés,
DÖK, gyerekek élménybeszámolói
Pólóvásár meghirdetése Felelős: Iskolavezetés, Tóth Margit
[an error occurred while processing this directive] Vissza a fejléchez